Українців з ID-картами не пускають в Білорусь

  30 Вересня, 2016 12:59
  В сусідній Білорусі прикордонники не пускають українців з ID-картами.

  Українців з ID-картами, якими з січня 2016 року почали заміняти паспорти старого зразка, не пускають у Білорусь, передає "Вечірній Брест".

  Прикордонники в Білорусі пропускають через кордон лише українців з закордонним паспортом, або документом старого зразка.

  Також білоруси зазначають, що українські прикордонники пропускають людей з таким посвідченням, оскільки в країні ID-карта служить офіційним посвідченням особи громадянина, і прикордонна служба не вправі забороняти покидати країну. При цьому українська сторона знає, що в Білорусь за новими документами не пустять і попереджають про це.

  При виїзді з Білорусі у українців виникають проблеми лише у випадку, коли виявляється, що, крім ID-карти більше немає ніяких документів. Цих людей, найчастіше українців від 16 до 20 років, відправляють в українське консульстві для отримання посвідчення на право повернутися.

  За словами прес-секретаря МЗС Білорусі Дмитра Мирончика, проблема виникла через українську сторону, яка досі не ініціювала процедуру про визнання даних нового паспорта в якості дійсного документа для перетину білоруського кордону.

  Теги : Білорусь кордон документи ID-картки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів