Український діловий журнал Forbes позбавлений ліцензії

  8 Серпня, 2015 16:19
  Занесення Сергія Курченко в список персон, які потрапляють під дію санкцій, забороняє американським компаніям, у тому числі Forbes, вести з ним справи.

  "Американський видавничий дім Forbes відібрав право використання бренду Forbes у UMH Group", - йдеться у відповіді старшого віце-президента з корпоративних комунікацій Forbes Media Мії Карбонель.

  Таке рішення видавця пов'язано з тим, що 30 липня американський уряд включило Сергія Курченко, власника UMH Group, до списку осіб, на яких поширюються санкції.

  Forbes обмежив використання ліцензії для Forbes Україна ще минулого року (тоді видавництво відмовлялося від детальних коментарів, посилаючись на юридичні процедури). З тих пір UMH продовжувало випуск журналу і підтримку сайту під брендом Forbes.

  Але занесення Курченко в список персон, потрапляють під дію санкцій, забороняє американським компаніям, у тому числі Forbes, вести справи з Курченко прямо або непрямо. Мова йде про компанії, де частка бізнесмена становить 50% або більше. І це стосується, зокрема, UMH Group.

  "Відповідно до розпорядження американського уряду, Forbes на 6 серпня 2015 вжив всіх заходів, щоб відмовити Forbes Україна в доступі до контенту і бренду. У зв'язку з цим, Forbes більш не надає UMH Group авторизований доступ до бренду Forbes для сайту UMH, а також доступ до домену forbes.ua", - сказано в листі.

  Теги : Курченко Forbes
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів