Український Червоний Хрест підзаробляв на гуманітарці - Transparency Int

  23 Березня, 2016 09:40
  Правоохоронці розглядають матеріали щодо можливості притягнення посадовців-корупціонерів Товариства Червоного Хреста до кримінальної відповідальності.
  Фото: відкриті джерела

  Transparency International Ukraine за результатами внутрішнього аудиту діяльності Київської міської організації Товариства Червоного Хреста виявили численні факти корупції.

  Про це повідомили в Transparency International.

  Зазначається, що про протиправну діяльність (торгівля гуманітарною допомогою, здача в оренду візків для інвалідів, бездіяльність патронажних сестер) повідомили волонтери Товариства Червоного Хреста. Вони закликали правоохоронні органи, Мінохорони здоров’я України, а також партнерів Товариства втрутитись у ситуацію. 

  В результаті було звільнено голову цієї організації. Пізніше під час засідання Правління Червоного Хреста звільнили голову солом’янської районної організації, а від очільника Печерської райорганізації надійшла заява про звільнення за власним бажанням.

  Окрім того, догани та попередження отримали голови Деснянської, Оболонської, Голосіївської, Дарницької, Дніпровської, Святошинської, Шевченківської райорганізацій.

  Також триває перевірка в Одеській організації Товариства Червоного Хреста. Там у присвоєнні гуманітарки зі Швейцарії підозрюють голову облорганізації ТЧХУ Тамару Барніч.

  Правоохоронці розглядають матеріали щодо можливості притягнення посадовців-корупціонерів Товариства Червоного Хреста до кримінальної відповідальності.

  Теги : корупція Червоний Хрест посадовці
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів