Українських музикантів не пустили до Польщі

  3 Липня, 2016 15:10
  У Польщі заявили, що український гурт OT VINTA створює "загрозу нацбезпеці" країни.
  OT VINTA на польському кордоні
  Фото: facebook/Журавель-Юрій
  OT VINTA на польському кордоні

  Лідер українського музичного гурту OT VINTA Юрій Журавель на своїй сторінці у Facebook заявив про заборону від польської влади на в'їзд музикантів на територію країни.

  За словами Журавля, запланований на 2 липня виступ гурту в Перемишлі був скасований через "погрози місцевих футбольних ультрас спалити сцену", а заплановани на 3 липня концерт у Варшаві не відбувся через проблеми з польськими прикордонниками.

  "Поляки почали робити щось незрозуміле. Після зняття відбитків пальців і перевірки документів нас відвели у приміщення з тісним кабінетиком, де вже було чоловік 7 і протягом 9 годин викликали по одному для заповнювнення бланків. Згодом нам пояснили, що прийшов наказ від МВС Польщі не пропускати нас через кордон. Крім того з'явилася загроза депортації і анулювання 5 річних шенгенських віз", – наголошує музикант.

  В той же час, голова Об'єднання українців Польщі Петро Тим заявив, що "у пояснювальній записці польської прикордонної служби з приводу відмови у пропуску OT VINTA на територію Польщі зазначено, що група являє собою "загрозу для державного ладу і громадського порядку".

  Нагадаємо, депутати польського Сейму звинувачують Україну в геноциді поляків.

  Теги : Польща Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів