Українські спецслужби знешкодили дві групи, які могли готувати теракти

  14 Листопада, 2015 14:54
  В Україні на два тижні буде встановлений посилений контроль на в’їзді до основних міст.
  Фото з відкритих джерел

  Українські спецслужби знешкодили дві групи, які підозрюються у підготовці терористичних атак і представляють певні міжнародні терористичні угрупування.

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко 14 листопада під час термінової наради з керівниками силових відомств. 

  Прес-служба Президента зазначає, що "Президент доручив керівникам МВС та Національної поліції вжити заходів і провести міжвідомчу нараду при залученні СБУ для координації дій по боротьбі з тероризмом. Також мають бути дані доручення керівництву Національної Гвардії України".

  Крім того, сам Порошенко заявив: "Мінімум на два тижні запровадити посилений режим несення служби, виставити посилений контроль на в’їзді до основних міст в Україні, визначити посилену охорону у аеропортах, вокзалів, мостів і всіх місць, де масово збираються люди".

  В той же час Порошенко зазначив, що не буде відмовлятися від планів взяти участь у міжнародній конференції у Парижі 29 листопада.

  "Ні Францію, ні Україну міжнародний тероризм не налякає і ми сповнені рішучості для боротьби з усіма його проявами. Це не є проблема Франції – це проблема світу", - наголосив Президент.

  Нагадаємо, через події у Франції Президент України провів нараду силових відомств, під час якої було вирішено підвищити пильність в аеропортах та містах, а на кордонах встановити спецрежим.

  Теги : Порошенко Франція тероризм
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів