Українські олімпійці заявили про несправедливу дискваліфікацію росіян

  4 Серпня, 2016 08:51
  Спортсмени, які поїхали представляти Україну на Олімпійські ігри, вигороджують країну-агресора і звинувачують у всьому політику.

  Кілька спортсменів збірної України на Олімпійських іграх в Ріо-Де-Жанейро в ефірі пропагандистського телеканалу "Росія 24" заявили про несправедливість усунення російських спортсменів від участі в Іграх, повідомляє "Гордон.UA".

  Російські пропагандисти знімали сюжет в літаку, на якому разом з українцями в Ріо прилетіли російські спортсмени. Журналісти запитували в українців їх думки про дискваліфікацію легкоатлетів збірної Росії.

  Член збірної України з легкої атлетики Наталя Погребняк розповіла пропагандистам про подвійні стандарти, зазначивши, що команду США таким способом не карали. При цьому, спортсменка додала, що хотіла прилетіти на Ігри-2016 зі своїм хлопцем, а журналісти додали, що українка зустрічається з російським збіркою Дмитром Сорокіним. Він нібито ніколи не вживав заборонених препаратів.

  Також за російських спортсменів заступився старший тренер олімпійської збірної України з легкої атлетики Костянтин Рурак.

  "Людина покарана, вже відсидів – і наново. А тут у вас виходить, люди, які не покарані... прикро", – заявив наставник.

  На захист росіян висловилася українська легкоатлетка Єлизавета Бризгіна, яка раніше відбувала дискваліфікацію за вживання допінгу. За її словами, несправедливо таким чином дискваліфікувати збірну Росії і у всьому винна політика.

  Зазначимо, що Всесвітнє антидопінгове агентства провело розслідування, результати якого показали, що російські чиновники і співробітники ФСБ причетні до підміни допінг-проб багатьох спортсменів на зимовій Олімпіаді 2014 року.

  Теги : "Россия-24" Олімпійські ігри допінг легка атлетика WADA
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів