Українка завоювала "бронзу" етапу Кубка світу з біатлону

5 Грудня, 2015 19:20
    Олена Підгрушна стала третьою спринтерській гонці серед жінок в рамках етапу Кубка світу в Естерсунді.
    Олена Підгрушна
    Фото з відкритих джерел

Олена Підгрушна посіла 3 місце у спринтерській гонці серед жінок в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону, який завершився в Естерсунді (Швеція).

Наша спортсменка припустилася однієї помилки на першій стрільбі в положенні "лежачи" і на деякий час вибула з числа лідерів перегонів. Проте на "стійці" зуміла відпрацювати у стрільбі ідеально і втрутилася в боротьбу за нагороди.

Завдяки високій швидкості проходження дистанції українка зуміла зайняти 3 місце.

Переможницею гонки стала Габріела Соукалова з Чехії з результатом 19 хвилин 46,2 секунди, 2-е місце і перший подіум у кар'єрі на рахунку італійки Федеріки Санфіліппо - 15,0 секунди відставання, у Підгрушної - 38,4 секунди відставання.

Як відомо, раніше Підгрушна завоювала бронзу в індивідуальній гонці в рамках етапу Кубка світу в Остерсунді.

Наразі у загальному заліку Кубка світу українська біатлоністка займає 2 місце.