Українців в Криму переслідують за дозволену в Україні партію – "Крим SOS"

  27 Червня, 2018 17:14
  Всього зараз на півострові знаходяться під слідством або вже відбувають покарання близько 100 осіб.

  В окупованому Криму участь в переслідуванні активістів беруть колишні українські силовики, які практично повним складом перейшли в ФСБ або в Головне управління протидії екстремізму МВС РФ.

  Про це розповіла координатор громадської організації "Крим SOS" Таміла Ташева, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  На її думку, за переслідування силовиків необхідно притягувати до кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством України, адже самі вони – громадяни України.

  Юрист організації Андрій Остріковзазначив, що зараз в Криму знаходяться під слідством або вже відбувають покарання близько 100 осіб, яких вони називають "політичними в'язнями". При цьому здебільшого утримуваних українців звинувачують у зв'язках з партією, яка не заборонена в Україні.  "В основному це справи "Хізб ут-Тахрір", за якими переслідуються кримськотатарські активісти, справи "диверсантів", так званих "терористів". Я не беруся оцінювати ступінь екстремізму цієї організації, але, по-перше, вона не заборонена в Україні, і люди, які засуджуються за участь в ній, є громадянами України ", – сказав він.

  Звертаючи увагу на існуючу проблему, представники "Крим SOS" провели біля посольства РФ в Києві акцію "Путін грає людськими життями".

  Нагадаємо, як в кінці травня ФСБ затримала в окупованому Криму громадянина України нібито при спробі продати пістолет.

  Теги : Крим кримінальне переслідування ФСБ РФ Хізб ут-Тахрір
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів