Україна займає 130 місце зі 168 у світовому рейтингу сприйняття корупції

  27 Сiчня, 2016 09:56
  За 2015 рік Україна набрала1 бал і з загальними 27 посіла 130 місце в корупційному рейтингу.
  Фото з відкритих джерел

  Україна піднялася в Світовому рейтингу сприйняття корупції CPI в 2015 році, зайнявши 130-е місце з 168 позицій - у 2014 році країна була на 142 місці з 175 позицій. 

  Про це повідомила прес-служба Transparency International.

  Зазначається: за минулий рік Україна змогла заробити тільки 1 додатковий бал і досягла результату в 27 балів зі 100 можливих - незначно поліпшити позиції країні вдалося завдяки зростанню рівня суспільного осуду корупціонерів, створенню антикорупційних органів і виникненню руху викривачів корупції.

  Разом з тим, наголошується: затягування з реальним покаранням хабарників, а також збільшення корупційної складової у відносинах бізнесу і влади не дозволили Україні значно поліпшити позиції.

  "Влада дійсно зробила низку позитивних кроків у бік створення важливих антикорупційних органів, але затягує з їхньою імплементацією. Окремим болючим питанням залишаються спроби влади особисто контролювати призначення керівників цих органів. Найгірше на індексі CPI відбилася взаємодія влади та бізнесу. За останній рік зріс рівень корупції в частині надання комунальних послуг підприємцям, щорічних податкових відрахувань", - йдеться у повідомленні в Transparency International.

  НагадаємоЯнукович визнаний головним корупціонером планети.

  Теги : корупція рейтинг Україна Transparency International
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів