Україна визнана однією з найкорумпованіших країн світу

  25 Сiчня, 2017 11:10
  За рівнем корупції Україна дорівнялась до Росії.

  Україна посіла 131 місце у світовому Індексі сприйняття корупції за 2016 рік з результатом в 29 балів зі 100 можливих, що на 2 бали більше за показник минулого року.

  Про це повідомляє "Transparency International – Україна", зазначаючи, що покращенню позиції у світовому рейтингу сприяло просування антикорупційної реформи – "Але відсутність дієвої судової системи та фактична безкарність корупціонерів не дає Україні зробити потужний ривок і подолати 30-бальний бар’єр, що зветься "ганьбою для нації".

  При цьому серед найбільших проблем України експерти назвали слабкість інституцій, покликаних забезпечувати верховенство права, надмірну зарегульованість економіки та зосередження влади в руках олігархічних кланів, а також значну корупцію при розподілі державних коштів та неспроможність судової системи зашкодити цьому.

  Зазначимо: у всесвітньому рейтингу зі 176 країн Україна дорівнялась за рівнем корупції до Росії, Казахстану, Непалу та Ірану.

  Індекс сприйняття корупції базується на незалежних опитуваннях, в яких беруть участь міжнародні фінансові та правозахисні експерти, в тому числі Світового банку, Freedom House, World Economic Forum тощо. Індекс є оцінкою від 0 (дуже високий рівень корупції) до 100 (вкрай низький рівень корупції).

  Теги : корупція Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів