Україна виготовлятиме міношукачі нового покоління 3D

  7 Лютого, 2016 16:58
  Практична фаза спільного з Норвегією проекту з виготовлення міношукачів нового покоління розпочнеться за кілька місяців.
  Фото з відкритих джерел

  За кілька місяців в Україні стартує виготовлення міношукачів нового покоління 3D.

  Про це заявив виконуючий обов’язки глави Місії України при НАТО Єгор Божок в інтерв’ю УНІАН.

  "Ми зараз на етапі погодження цього проекту з союзниками, з профільним комітетом НАТО. Ми розраховуємо, що десь через пару місяців зможемо говорити про започаткування практичної фази спільного українсько-норвезького проекту, вартістю 450 мільйонів євро", – йдеться в заяві.

  Божок наголосив: "Уся допомога у сфері research and development (наукових досліджень і розробок – Ред.), яку ми просимо і отримуємо від НАТО, має бути спрямована на розбудову національних спроможностей. Тобто не просто отримати щось або закупити у когось, а створити власні потужності, які дозволять нам забезпечувати себе відповідними засобами у стратегічний перспективі".

  Крім того, за словами в.о. глави місії, українська сторона хоче "вивести на рівень конкретних домовленостей" в рамках саміту НАТО у Варшаві питання розмінування територій.

  "Обсяг проблем, з якими ми стикнулися і які нам треба вирішити, вимагає суттєвого зміцнення взаємодії з НАТО у цьому напрямку. Це буде весь спектр взаємодії, починаючи від матеріально-технічної допомоги, закінчуючи дорадчо-консультативною, навчанням персоналу і так далі", – підкреслив Божок.

  НагадаємоУкраїна та НАТО найближчим часом досягнуть домовленості щодо співпраці у сфері створення Сил спеціальних операцій, а також до травня розроблять Держпрограму реформування ЗСУ.

  Теги : міна НАТО Україна розмінування Норвегія Варшава
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів