Україна відзначає День державного прапора

  23 Серпня, 2015 09:43
  Цілий день на вулиці Хрещатик і центральній площі Києва будуть проводитися святкові заходи для дітей і дорослих, у тому числі флешмоб "Підпиши прапор", конкурси малюнків для військових АТО.
  Державний прапор України
  Фото з відкритих джерел
  Державний прапор України

  Сьогодні Україна відзначає День Державного прапора.

  О 9:00 Президент Петро Порошенко візьме участь у церемонії урочистого підняття Державного прапора України на Софійській площі в Києві.

  О 10:00 за участі мера Києва Віталія Кличка відбудеться церемонія підняття прапора України на щоглі біля будівлі Київської міської ради.

  Вранці цього ж дня Державний прапор буде піднято у всіх обласних і районних центрах, всіх військових частинах і дипломатичних представництвах України.

  Президент також візьме участь у відкритті на Софійській площі виставки бойових прапорів підрозділів Збройних сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, які брали участь в антитерористичній операції (АТО).

  О 12:00 пройде загальнонаціональна хвилина мовчання на згадку про загиблих захисників України.

  Планувалося, що цього дня у Парку вічної слави в Києві за участі Президента відбудеться церемонія поховання загиблого в АТО невідомого солдата і перепоховання невідомого солдата, учасника Другої світової війни.

  Однак Порошенко скасував цю церемонію й ініціював публічне обговорення проекту меморіалу борцям за незалежність України.

  О 19:00 у Національній опері в Києві пройде концерт "Ніхто, крім нас".

  У цей самий час почнеться концерт сучасних українських виконавців і на Михайлівській площі столиці.

  До цього дня з ініціативи Президента було створено серію соціальних роликів про прапор.

  Нагадаємо, Порошенко закликав українців прикрасити свої будинки державним прапором.

  При цьому він вказав на переможну силу українського державного прапора, наголосивши, що під його прапорами українці обов'язково захистять свою незалежність, свою свободу і гідність.

  У 2004 році Президент Леонід Кучма своїм указом заснував День Державного прапора України, що щорічно відзначається 23 серпня.

  У 2009 році Президент Віктор Ющенко вніс зміни в цей указ, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

  Теги : День незалежності
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів