Україна відреагувала на закиди Нідерландів щодо провини в загибелі Боїнга

  13 Жовтня, 2015 18:23
  Закриття повітряного протору узгоджувалось з європейцями, доводять відповідальні особи.
  Боїнг рейсу МН-17 одразу після падіння
  Фото з відкритих джерел
  Боїнг рейсу МН-17 одразу після падіння

  На момент виконання рейсу МН-17 всі рекомендації ІКАО були виконані.

  Про це заявив віце-прем'єр-міністр, голова урядової комісії з розслідування причин авіакатастрофи Boeing-777 над Донбасом Геннадій Зубко на брифінгу, присвяченому оприлюдненню нідерландського звіту про трагедію.

  Україна поступово закривала коридори повітряного простору до позначки 9750 м, зазначив він. Тим самим наша країна виконала всі "можливі і неможливі" умови, щоб попередити такі катастрофи.

  У свою чергу , глава державного підприємства України з обслуговування повітряного руху "Украерорух" Дмитро Бабейчук повідомив, що організація менеджменту повітряного простору України повністю відповідає нормам ІКАО та Євроконтролю.

  "Все планування повітряного простору і його використання проходять узгодження з європейською системою планування. Поступово Україна закривала повітряний простір, це було необхідністю, і Міністерство оборони прийняло таке рішення, закрити повітряний простір до ешелону 260, це близько 7,9 тис. м, але для забезпечення додаткової безпеки Державіаслужба і "Украерорух" вели обмеження до 9,75 тис. м", - сказав Бабейчук.

  Нагадаємо, що Радбез Нідерландів, який проводив розслідування аварії, вважає, що Україна повинна була закрити повітряний простір над зоною АТО.

  Теги : зубко Боїнг-777 MH-17 повітряний простір IKAO
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів