Україна розслідує зникнення в Криму соратника Сенцова

  8 Листопада, 2015 11:56
  15 березня 2014 активіст Автомайдану з Севастополя Василь Черниш востаннє вийшов на зв'язок з родичами.

  Голосіївське районне управління міліції Києва внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про пропажу в Севастополі активіста-Автомайданівця, соратника кінорежисера Олега Сенцова Василя Черниша.

  Про це повідомили в київському главку МВС.

  У той же час, правозахисникам нічого невідомо про те, чи ведеться на материку якась розшукова робота.

  Координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник повідомила, що українська міліція не виходила з її колегами на зв'язок з питання про зникнення Черниша. Сама вона припускає, що пропажа Василя може бути справою рук кримської "самооборони" або російських силовиків.

  За день до "референдуму" про статус Криму, 15 березня 2014 активіст Автомайдану з Севастополя Василь Черниш востаннє вийшов на зв'язок з родичами. З тих пір його близькі і соратники не отримували від кримчанина ніяких звісток, і його місцезнаходження донині залишається загадкою.

  Один з лідерів Автомайдану Олексій Гриценко повідомив, що під час євромайдан Василь перебував у Києві, а потім повернувся в Севастополь, де знаходилася його квартира.

  За словами активіста, їм вдалося з'ясувати, що Черниша з його квартири забрали співробітники міліції. Одним з тих, хто навесні 2014 активно підключився до пошуку Черниша, був кінорежисер Олег Сенцов, пізніше заарештований ФСБ і звинувачений в тероризмі.

  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів