Україна посіла 24 місце в рейтингу дешевизни життя

  11 Квiтня, 2016 16:34
  Згідно з дослідженням рейтингової компанії GoBankingReates, українці витрачають близько 325 доларів на місяць в розрахунку на одну людину.

  Україна зайняла 24 місце з 112 за дешевизною життя, згідно з дослідженням рейтингової компанії GoBankingReates.

  Зазначимо, що аналітики оцінювали показники місцевої купівельної спроможності, вартість оренди житла та ціни на продовольчі товари і послуги. При цьому орієнтиром були обрані відповідні показники в Нью-Йорку.

  Згідно з даними рейтингу, в Україні купівельна спроможність на 71,9% нижча, ніж в Нью-Йорку, оренда житла дешевша на 91,1%, ціни на продукти нижчі на 77,3%, а на послуги - менші на 71,2% .

  При цьому низький рівень доходів українців призвів до однієї з найнижчих купівельних спроможностей серед 50 найдешевших для життя країн світу, - так, кияни витрачають близько 325 доларів на місяць (приблизно 8 тис. гривень – ред.) в розрахунку на одну людину (виключаючи орендну плату за житло – ред.).

  Загалом, найдешевшими країнами визнані Індія, ПАР та Косово. Найдорожчими - Швейцарія, Багамські і Бермудські острови і Гонконг.

  Як відомо, за підсумками 2015 року Україна посіла останнє місце у світовому рейтингу рівня інфляції (рейтинг складений за принципом від найменшого до найбільшого показника).

  Теги : Київ рейтинг Україна Нью-Йорк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів