Україна перемогла Словенію у першому матчі за вихід на Євро-2016

14 Листопада, 2015 21:23
    Підопічні Михайла Фоменка забили два "сухі" м’ячі у ворота суперників.
    Андрій Ярмоленко
    Фото з відкритих джерел

Збірна України здобула надважливу перемогу у першому з двох поєдинків за право зіграти на Євро-2016 у Франції.

На "Арені Львів" підопічні Михайла Фоменка впевнено обіграла Словенією з рахунком 2:0.

Перший гол господарів на 21-й хвилині забив гравець київського "Динамо" Андрій Ярмоленко. Після кутового у виконанні Євгена Коноплянки пішов навіс зліва - воротар словенців відбив м’яч перед собою, Ярмоленко підібрав м'яч, на замаху прибрав кількох захисників і пробив точно в кут.

А на 54-ій хвилині гри нападаючий дніпропетровського "Дніпра" Євген Селезньов подвоїв рахунок. Коноплянка віддав на Федецького на правий фланг, той прострілив уздовж лінії воротарського майданчика, де Селезньов замкнув на дальній штанзі.

Нагадаємо, матч-відповідь за вихід на чемпіонат Європи команди зіграють у вівторок, 17 листопада в Любляні.