Україна нараховує пенсії 700 тис. переселенцям, які насправді живуть в "ЛДНР" - ЗМІ

  3 Квiтня, 2016 13:38
  ЗМІ заявляють, що реальних переселенців в Україні на 700 тис. менше, ніж перебуває на обліку в Мінсоцполітики.

  Міжвідомчий штаб і ООН нарахували в Україні переселенців на 700 тис. менше, ніж перебуває на обліку в Мінсоцполітики.

  Про це повідомляє DT.UA.

  "Міжвідомчий координаційний штаб з питань соціальної допомоги переселенцям (куди входять представники МВС, СБУ і ДСНС), і Мінсоцполітики дають кардинально різні цифри про кількість переселенців. Так, станом на 31 березня 2016 р., за даними Міжвідомчого штабу, з тимчасово-окупованої території, а також із районів проведення АТО на інші території України переселено 1 млн 27 тис. 728 осіб. При цьому 21 березня 2016 р. Мінсоцполітики уточнило оперативну цифру взятих на облік переселенців, зафіксувавши 1 млн 747 тис. 457 людей. Різниця — понад 700 тис. осіб", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається: за словами очільника Міжвідомчого штабу Олега Мельчуцького, "штаб узагальнює і публікує оперативну інформацію про внутрішньо-переміщених осіб, які прибули на підконтрольну Україні територію і на їхнє звернення були тимчасово розміщені регіональними штабами в регіонах України", в той час, як Мінсоцполітики ж, згыдно з постановою Кабміну про облік внутрішньо переміщених осіб, веде Єдину інформаційну базу даних про ВПО, до якої зараховані всі ВПО, котрі звернулися по відповідну довідку, у тому числі й ті, хто відмовився від тимчасового розміщення, та ті, хто тимчасово виїжджає з території, непідконтрольній Україні, для отримання пенсії та інших соціальних виплат.

  "Можна зробити висновок, що 700 тис. переселенців - це саме ті самі люди, які, живучи на окупованих територіях, зареєстровані органами соцзахисту населення як переселенці, і, відповідно, отримують державні соціальні виплати, включно з пенсіями", - підкреслив Мельчуцький.

  Як повідомлялось ранішена території "ЛДНР" через Фонд гарантування вкладів надійшло 3,3 млрд грн.

  Теги : АТО дснс МВС СБУ переселенці Мінсоцполітики
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів