Україна на виїзді обіграла Македонію

9 Жовтня, 2015 23:48
    Національна команда з рахунком 2:0 на виїзді обіграла Македонію.

Команда Михайла Фоменко виявилась сильнішою за збірну Македонії в матчі групового раунду відбору на Чемпіонат Європи 2016 року в Франції.

З самого початку матчу українська збірна виглядала не дуже впевнено. На негативне враження вплинули жовті картки гравців "Динамо" Євгена Хачеріді та Сергія Сидорчука. Обидва гравці отримували "гірчичники" в минулому матчі і тому повторні картки стали для них дискваліфікацією на матч з Іспанією 12 жовтня.

Перший гол вдалося Україні забити лише на 59-й хвилині. Захисник Македонії, на думку арбітра, зіграв рукою у своєму штрафному майданчику – пенальті. До 11-метрової точки підійшов Євген Селєзньов. Форвард "Дніпра" не дав шансів голкіперу господарів поля Пачовськи.

Вдруге українська збірна забила на 87-й хвилині після контратаки, в якій Артем Кравець вийшов тет-а-тет з Пачовськи і обіграв того – 2:0 на користь гостей.

Після перемоги збірну України чекає домашній матч з Іспанією, в якому українці можуть оформити вихід на ЧЄ-2016.