Україна має відмовитись від ЄС і НАТО та провести вибори на Донбасі – Пінчук

  30 Грудня, 2016 15:59
  Свої ідеї щодо подальшого розвитку країни зять Кучми опублікував у американському виданні.

  Бізнесмен Віктор Пінчук вважає, що Україна має піти на компроміси у відносинах з Росією та відмовитися від Криму, провести вибори на окупованому Донбасі до звільнення його територій і розглянути можливість відмови від євроінтеграції та вступу до НАТО.

  Про це йдеться у статті Пінчука, опублікованій в газеті The Wall Street Journal.

  " Україна має розглянути питання про тимчасову відмову від членства в ЄС, як нашої мети на найближче майбутнє. Ми можемо побудувати європейську країну, бути привілейованим партнером, а потім обговорити приєднання", – пише він.

  Спекулюючи на потребі досягнення миру, бізнесмен пропонує віддати Крим окупантам. Щоправда, зазначає, що така необхідність є тимчасовою: "Пройде 15-20 років, щоб забезпечити достатнє економічне зростання, стабілізувати інфраструктуру, соціальну захищеність і фінансову систему. Тоді всі в Криму захочуть жити в Україні".

  Також Пінчук пропонує провести місцеві вибори на Донбасі, не звертаючи уваги на неможливість чесних виборів через відсутність контролю українською стороною території ОРДЛО. На його переконання, таким чином Україна продемонструє свою прихильність мирному об'єднанню.

  Москва, пише Пінчук, "має виконати зобов’язання за мінськими угодами, щоб закінчити конфлікт на сході України".

  Нагадаємо, раніше військові-добровольці оголосили про початок блокади тимчасово окупованих районів Донбасу у зв’язку з невиконанням ультиматуму зі звільнення заручників.

  Теги : Крим Донбас Віктор Пінчук вибори на Донбасі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів