Україна їде на ЄВРО-2016!

18 Листопада, 2015 00:00
    Вперше за роки незалежності збірна України пройшла раунд плей-офф і вийшла на Чемпіонат Європи.

Збірна України з футболу зіграла внічию (1:1) зі Словенією та за сумою двох матчів завоювала місце у фінальному раунді Чемпіонату Європи, який відбудеться у Франції наступного року.

Матч почався досить нервово для українців, яких суперник, окрилений підтримкою трибун, погнав на ворота Андрія П’ятова. Успіх господарям ця навала принесла на 11 хвилині, коли посеред метушні Цесар головою з півметра вгатив м’яч у ворота 1:0.

Господарі потім ще мали моменти для взяття воріт, але українці краще захищались. Сили полишили словенців приблизно на 30-й хвилині, й українці почали частіше контролювати м’яч.

У другому таймі команда Михайла Фоменка почала грати агресивніше, і словенці занервували. Господарі досить часто порушували правила, однак головний арбітр їх неодноразово пробачав. Єдину червону картку було показано словенцю Брешко, який грубо зіграв проти Коноплянки.

Словенія намагалася закінчити матч штурмом воріт України, але на останній доданій хвилині у контратаку вирвався Кравець. Гравець "Динамо" вирішив не обігравати воротаря і віддав передачу на Ярмоленка – 1:1.

Тепер на Україну чекає жеребкування, під час якого команда Фоменка буде у другому кошику.
    Теги: Євро-2016 Коноплянка Михайло Фоменко збірна України Андрій Ярмоленко