Україна і Польща мають намір об'єднати свої газові системи

  19 Жовтня, 2015 12:31
  Реалізація проекту дасть можливість прокачувати з Польщі до України близько 8 млрд кубометрів газу на рік, а з України до ЄС – до 7 млрд кубометрів на рік.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Україна і Польща підготували техніко-економічне обґрунтування для будівництва газового інтерконектора. Ним планують об'єднати газові системи двох країн.

  Про це повідомила прес-служба "Укртрансгазу".

  "Запланований газовий інтерконнектор Польща-Україна складатиметься з будівництва магістрального газопроводу Германовичі - польсько-український кордон, загальною довжиною приблизно 1,5 км територією Польщі. Іншою гілкою буде Більче-Волиця - українсько-польський кордон, приблизна довжина якого складе 110 км територією України", – йдеться в заяві.

  Крім того, на території Польщі буде побудовано компресорну станцію Страхоцина, вимірювальну станцію і відрізки газопроводу: Германовичі - Страхоцина, Страхоцина - Погорська Воля, Погорська Воля - Творзен і Творов -Творзен.

  Очікується, що проект буде завершено до 2020 року.

  Основна мета поєднання ГТС двох країн – збільшення імпорту газу з ЄС через Польщу та забезпечення можливості зберігання європейського газу в українських сховищах.

  Нагадаємо, тиждень тому Україна поновила імпорт газу через Польщу.

  Теги : Польща ЄС Україна транзит газу ГТС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів