Україна хоче побудувати космодром в Австралії

  12 Березня, 2018 07:52
  Держкосмічне агентство має намір побудувати космодром біля австралійської авіабази Кертін.

  Державне космічне агентство України (ДКАУ) запропонувало побудувати космодром біля авіабази Кертін в Австралії, повідомляє The West Australian.

  За інформацією видання, пропозиція вперше надійшла до Федерального і Державного урядів Австралії у 2016 році – "ДКАУ для створення космодрому потрібно 5-7 тисяч км2 землі у вигляді оренди промислової площі. Також необхідна підтримка Федерального і Державного урядів Австралії у дослідженні земель на їхню доступність, отриманні дозволів екологічних служб та вирішенні питань з правами на землю австралійських аборигенів. Первинне дослідження може завершитись у відносно короткі терміни і обійдеться в менш ніж 500 тис. доларів".

  При цьому зауважується: будівництво стартових майданчиків, ангарів та допоміжних споруд "могло б фінансуватися за рахунок приватних інвестицій, а також внесків сусідів і союзників Австралії", тоді як, за словами посла України в Австралії Миколи Кулінича, Київ "пропонує людей та експертні знання".

  Разом з тим, наголошується: пропозиція України вже викликала підтримку в представників австралійської влади – так, за словами сенатора із Західної Австралії Лінди Рейнолдс, "пропозиція у випадку її реалізації може мати чудові можливості".

  НагадаємоSiemens допоможе "Укрзалізниці" будувати нові локомотиви.

  Теги : австралія космічна галузь державне космічне агентство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів