Україна готова повернути артилерію на першу лінію оборони

  15 Листопада, 2015 17:34
  У разі подальшої ескалації ситуації на Донбасі.
  Фото з відкритих джерел

  Українська сторона попередила місію ОБСЄ, що у разі подальшої ескалації ситуації на Донбасі, сили АТО готові повернути на першу лінію оборони відведену артилерію.

  Про це заявив начальник прес-служби Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

  "Що стосується повернення зброї, то ми виходимо з тієї ситуації, яка зараз відбувається уздовж лінії розмежування сторін. Сьогодні сили АТО використовують той наявний арсенал сил і засобів, який у нас на першій лінії оборони, взводних опорних ротних пунктах, на спостережних пунктах уздовж лінії розмежування. Ми попередили представників моніторингової місії ОБСЄ, що в разі, якщо ситуація і надалі буде загострюватись, ми готові повернути на першу лінію оборони ту артилерію, яку ми відвели згідно з Мінськими домовленостями", - зазначив він.

  Селезньов додав, що українська сторона чекає від представників ОБСЄ повного звіту в щодо того, чи виконала інша сторона конфлікту взяті на себе зобов'язання з відведення від лінії розмежування озброєння калібром менше 100 мм.

  "Тому що останні події в зоні проведення АТО свідчать про те, що не вся зброя, яку повинні були відвести бойовики від лінії розмежування сторін, була відведена", - сказав він.

  Як відомо, Україна вводить на кордоні спецрежим.

  Теги : АТО бойовики Донбас ОБСЄ Україна відведення озброєння
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів