Україна буде співпрацювати у сфері обороноздатності з компаніями із США та Польщі

  23 Вересня, 2015 09:43
  "Укроборонпром" домовився про модернізацію "Хамві" та виготовлення безпілотників.

  На виставці "Зброя та безпека-2015" державний концерн "Укроборонпром" підписав контракти з американською компанією "Textron Systems" та польською "WB Electronics".

  Про це повідомила прес-служба ДК "Укроборонпром".

  Згідно з домовленостями, американська компанія "Textron" допоможе "Укроборонпрому" у сфері виробництва важкої броньованої техніки. Наразі відомо, що відбулись переговори щодо глибокої модернізації американських військових автомобілів "Хамві" для української армії.

  Зазначимо, що з останньої партії американської нелетальної допомоги один з неброньованих "Хамві" відправили на НПО "Практика", де українські інженери модернізували старий автомобіль, навісивши на нього броню.


  Фото: autoconsulting.com.ua

  Також на виставці досягнуто домовленість про співпрацю між ДП "Антонов", яке входить до складу "Укроборонпрому", та польською компанією "WB Electronics". Було погоджено, що українська компанія використовуватиме технології польської компанії в розробці нових безпілотних літальних апаратів для ЗСУ.

  Нагадаємо, також на виставці "Зброя та безпека-2015" було показано шість нових українських бронемашин.

  Теги : США Польща Укроборонпром БПЛА військова техніка Хамві бронемашини Зброя та безпека-2015 Textron Systems WB Electronics
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів