Україна безхарактерно програла Північній Ірландії

16 Червня, 2016 21:25
    Національна збірна виявилася не готова до настирності британської команди.

Національна збірна України на Євро-2016 з рахунком 0:2 програла Північній Ірландії.

Рахунок ірландці відкрили на 49-й хвилині, коли після стандарту Хачеріді втратив Макаули, і той ударом головою пробив ворота П'ятова. Після пропущеного голу збірна України намагалася нав'язати свою гру, проте біля воріт Св. Ірландії постійно натикалася на "стіну" гравців суперника.

Подвоїти рахунок команді з Британських островів вдалося на останній доданій хвилині, коли Макгінн після невдалої гри П'ятова добив м'яч у ворота.

Україна: 12. П'ятов, 3. Хачеріді, 17. Федецький, 20. Ракицький, 13. Шевчук., 6. Степаненко, 9. Коваленко Вик. (до 83 хв.), 16. Сидорчук (до 75 хв.) , 7. Ярмоленко, 10. Коноплянка, 11. Селезньов (до 71 хв.)

Заміни: 8. Зозуля (з 71 хв.), 19. Гармаш (з 75 хв.), 21. Зінченко (з 83 хв.)

Запасні: 1. Бойко, 23. Шевченко М., 2. Бутко, 5. Кучер, 4. Тимощук, 18. Рибалка, 14. Ротань, 15. Будківський, 22. Караваєв

Попередження: Селезньов 40 хв., Сидорчук 67 хв.

Північна Ірландія: 1. Макговерн, 4. Макаули, 5. Еванс Дж., 18. Хьюз, 20. Кэткарт, 8. Девіс С., 13. Еванс К. (до 90 хв.), 14. Даллас, 16. Норвуд, 11. Вашингтон (до 83 хв.), 19. Уорд (до 69 хв.)

Заміни: 7. Макгінн (з хв.), 21. Магенніс (з 83 хв.) , 17. Макнейр (з 90 хв.)

Запасні: 12. Керролл Р., 23. Маннус, 2. Маклафлін, 6. Бейрд, 15. Маккаллох, 22. Ходсон, 3. Фергюсон, 9. Грігг, 10. Лафферті К.

Попередження: Уорд 63 хв, Даллас 87 хв., Еванс Дж. 90 хв.