УГКЦ розглядає можливість перенесення Різдва на 25 грудня

  7 Сiчня, 2016 10:27
  В Українській греко-католицькій церкві прокоментували ідею святкування Різдва за григоріанським календарем.
  Фото з відкритих джерел

  В Українській греко-католицькій церкві розглядають можливість спільного святкування Різдва з церквами, які вшановують це свято за григоріанським календарем.

  Про це заявив глава УГКЦ блаженніший Святослав.

  "Ми повинні прямувати до того, щоб святкувати Різдво та інші нерухомі свята за точнішим григоріанським календарем – так, як це зараз роблять не тільки католики, але й більшість православних церков світу. Це питання має не так догматичний, як дисциплінарний зміст", – йдеться в заяві.

  Разом з тим,  блаженніший Святослав зазначив, що з історії відомо: такі зміни, як, зміни календаря, вже не раз провокували церковні поділи і розколи, наголосивши при цьому на важливості "підняття цього питання не тільки ієрархією, а й мирянами".

  "Крім цього, ця ідея повинна мати екуменічний характер. Ми будемо мати достатньо сили це здійснити, коли перехід ми здійснимо разом із нашими православними братами. Тоді це прихильно сприйметься широким загалом України і не породить нових перешкод для відновлення єдності єдиної помісної Київської церкви", – підкреслив блаженніший Святослав.

  Нагадаємо, Українська автокефальна православна церква має намір створити єдину Помісну церкву з Українською православною церквою Київського патріархату.

  Теги : Україна різдво Українська греко-католицька церква
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів