У Житомир звезли "тітушок" для захоплення фабрики "ЖЛ"

  30 Грудня, 2015 18:45
  Очікується нова хвиля рейдерської атаки на Житомирську кондитерську фабрику.
  Фото з відкритих джерел

  До Житомира звезли три автобуси "тітушок" для силового захоплення житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Автобуси побачив кореспондент UA1.

  Керівництво фабрики наразі очікує нової хвилі рейдерської атаки, у якій звинувачує народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

  Нагадаємо, останнього разу була загроза реального штурму фабрики людьми спортивної зовнішності наприкінці листопада. Також "тітушки" блокували роботу держреєстраторів у Житомирській області, щоб не допустити поновлення у Держреєстрі підприємств ТДВ "ЖЛ", яке було видалене за незаконним рішенням Тернопільського суду.

  Зазначимо, що конфлікт навколо житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" триває вже місяць, проте Мін’юст разом із правоохоронцями просто таки сприяють незаконним діям або їх "не помічають". Йдеться про "тітушок", які блокують роботу держреєстраторів області, фальсифікацію записів реєстру Мін’юсту, "таємний" Тернопільський суд, фальсифікацію записів нотаріуса про передачу майна та інші технічні маніпуляції. Однак, нещодавно міністр юстиції Петренко (якого керівництво фабрики також підозрює в причетності до рейдерської схеми Пашинського) таки визнав незаконність дій своїх підлеглих і "зливає" їх ГПУ. Гучні затримання у цій справі обіцяє і Національне антикорупційне бюро.

  Окрім того, зараз наближені до нардепа Пашинського ЗМІ намагаються дискредитувати реальне керівництво кондитерської фабрики "ЖЛ". Читайте більше у матеріалі "Інформаційна війна проти кондитерської фабрики "ЖЛ"

  Теги : сергій пашинський тітушки житомир рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів