У торговельному порту Одеси виявлено зловживаннь на мільярд гривень

  7 Серпня, 2015 10:25
  СБУ продовжує перевіряти діяльність чиновників Одеського та Іллічівського портів, а також Адміністрації морських портів України.

  Посадовим особам ДП "Одеський морський торговельний порт", Міністерства інфраструктури України, Фонду державного майна та деяких приватних портових операторів висунуто звинувачення у зловживанні службовим становищем. Відповідні матеріали передано слідству.

  Про це у п'ятницю, 7 серпня, повідомив прес-центр СБУ.

  Незаконні дії співробітників Одеського торговельного порту при укладенні та реалізації договорів оренди державного майна призвели до мільярдного збитку для держбюджету.

  "Стало відомо, що в результаті дій певних посадовців державі було завдано збитків у розмірі понад 1 млрд гривень", – йдеться у повідомленні.

  Наразі співробітники Служби безпеки України перевіряють на предмет зловживань дії працівників Одеського, Іллічівського портів та ДП "Адміністрації морських портів України".

  Нагадаємо, глава СБУ Василь Грицак раніше вже акцентував увагу на взаємозв'язку контрабандних та корупційних мереж в Одеській області, підкреслюючи серйозність загрози таких схем для безпеки держави.

  Теги : СБУ василь грицак ФДМ Іллічівський порт Одеський торговельний порт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів