У Сватовому остаточно загасили пожежу

  30 Жовтня, 2015 20:57
  У місті загасили пожежу на військових складах з артилерійськими боєприпасами.

  Пожежу у Сватовому на Луганщині на складі артилерійських боєприпасів, вдалося повністю загасити.

  Про це повідомила Луганська обласна військово-цивільна адміністрація на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  "За інформацією штабу, який продовжує працювати у Сватовому, станом на 18 годину пожежу на арсеналі вдалося загасити остаточно, вибухи не чутні. Водночас, ліквідована пожежа на розташованому поряд складі мінеральних добрив ПО "Агрохім". Вживаються повноформатні заходи з ліквідації наслідків. Не припиняються й роботи щодо підрахування збитків, формування реєстру пошкоджених об'єктів та потреби у відповідній гуманітарній допомозі", - йдеться в повідомленні.

  Щодо руйнування, які завдала пожежа, обласна влада повідомила, що на ПАТ "Луганськгаз" повністю знищено адміністративну будівлю газового господарства, складські приміщення з матеріалами, оргтехніку, меблі, проектну документацію, автопарк підприємства.

  На ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" пошкоджено 5 повітряних ліній ПЛ-35 кВ: "Сватове-Маньковка", "Сватове-Мілуватка", "Сватове-Райгородка" (організовані відновлювальні роботи); 5 повітряних ліній ПЛ-10 кВ: ПЛ-10 кВ № 05 (потрібне проведення піротехнічних робіт).

  У зв'язку з пошкодженням повітряної лінії ПЛ-10 кВ знеструмлено 29 трансформаторних підстанцій ТП-10 кВ.

  Підстанція "Сватове" - 110 кВ (розташована у 0,9 км від місця пожежі) - пошкоджено 28 вікон.

  Нагадаємо, що повідомлялося, що до пожежі на складах з боєприпасами у місті Сватове Луганської області призвів постріл із ракетниці.

  Теги : пожежа Луганська ОДА сватове
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів