У Суми прибула "гумдопомога" зі Швейцарії

  1 Травня, 2015 16:30
  З Швейцарії прибуло 25 тонн гуманітарного багажу для міста Суми.

  У Суми зі Швейцарії прибула гуманітарна допомога від благодійного фонду Help Point Sumy для медичних закладів, пожежників та рятувальників, повідомило УНІАН.

  "Гуманітарна допомога на три чверті призначена для лікарень: дитячі лікарняні ліжка, ліжка для новонароджених, меблі, лікарняна білизна, одяг для медпрацівників, медичні матеріали та апаратура, засоби для інвалідів, матеріали для ортопедії, операційні столи, лампи, операційні стільці, медичні кушетки, функціональні ліжка, меблі, прилади та обладнання", - зазначила президент благодійного фонду Маріанне Піфаретті.

  "Також частково допомога адресована пожежникам та рятувальникам: спецодяг, вовняні ковдри, постільна білизна, кодоскоп, прожектори, резервуари для води", - додала вона.

  За словами Піфаретті, наступний гуманітарний вантаж благодійники планують зібрати та направити в Суми у червні та вересні.

  У свою чергу, міський голова Сум Олександр Лисенко наголосив, що нині опрацьовується питання доставки зі Швейцарії понад 500 ліжок для військової частини.

  "Гадаю, після візиту до Сум гості ширитимуть у своїй країні інформацію про мир та злагоду в українському місті", - додав міський голова.

  Теги : гуманітарна допомога гумконвой Суми
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів