У Сумах відбувся малочисельний першотравневий мітинг

  1 Травня, 2015 15:09
  Під час мітингу учасники критикували українську владу, вимагали від Кабміну індексації зарплат та пенсій, а також скасування тарифів на послуги ЖКГ.

  У м. Суми комуністи провели малочисельний мітинг, присвячений 1 травня – Міжнародному дню солідарності трудящих, повідомляє УНІАН.

  На площу Незалежності під стіни Сумської облдержадміністрації вийшло не більш ніж 50 осіб, серед яких були керівники обкому та міськкому КПУ, депутати міської ради від цієї політичної сили, переважно громадяни похилого віку.

  Учасники акції тримали плакати з написами: "Мир. Порядок. Розвиток", "Охороняти природу – значить любити батьківщину", "Сумчани! В єдності наша сила", "Суми за мир і стабільність", "Негайно відмінити підвищення тарифів на ЖКП", "Вимагаємо підвищення та індексації зарплат і пенсій", "Разом переможемо владу капіталу", "Скасувати антинародні пенсійну і медичну реформи" та інші.

  Комуністичної символіки, яка заборона Верховною Радою України, на заході не було.

  Мітингувальники критикували українську владу, вимагали від Кабінету Міністрів України індексації зарплат та пенсій, а також скасування тарифів на послуги ЖКГ.

  Під час проведення акції порушень громадського порядку зафіксовано не було.

  Як повідомлялося, ще один нечисельний мітинг пройшов сьогодні у Дніпропетровську.

  Теги : КПУ комуністи мітинг 1 травня
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів