У столиці спалили авто очільника КП Плесо

  5 Лютого, 2016 11:47
  Білоцерківець: ймовірно, знищення авто пов'язане з діяльністю Пікалова щодо припинення корупції на підприємстві.
  Фото: відкриті джерела

  У столиці невідомі спалили авто очільника КП "Плесо" Дениса Пікалова.

  Фото спаленого авто опублікував у соцмережі Facebook глава департаменту міського благоустрою Київміськадміністрації Дмитро Білоцерківець.

  Посадовець припускає, що знищення авто, ймовірно, пов'язане з діяльністю Пікалова щодо припинення корупції на підприємстві, наголосивши, що попередні керівники незаконно заробляли на КП.

  З новим же керівництвом, за його словами, за минулий рік було продемонстровано майже на половину зростання прибутку КП "Плесо", порівняно з попередніми роками.

  Білоцерківець назвав дві версії підпалу. Перша - до скоєного причетний екс-заступник директора "Плеса". Мовляв, кілька днів тому той жалівся на директора, який "не дозволяє заробляти на підприємстві".

  Відповідно до другої версії - інцидент пов'язаний з тим, що на КП було виявлено цілу схему браконьєрства і заробляння шляхом стягування плати з охочих "посмажити шашлик поблизу води".

  Білоцерківець додав, що Пікалов не до вподоби багатьом і тим, що ініціював реорганізацію служби порятунку з метою оптимізації та економії бюджетних коштів, шляхом скорочення всесезонних робітників на користь сезонних.

  Теги : Київ підпал авто КП Плесо Пікалов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів