У справі про ДТП Димінського призначена повторна експертиза

  6 Грудня, 2017 22:30
  Суд вирішив ще раз перевірити біологічні зразки.

  Печерський районний суд Києва вирішив провести повторну експертизу біологічних матеріалів у справі про смертельну ДТП за участю автомобіля львівського бізнесмена Петра Димінського. Про це йдеться у рішенні суду від 23 листопада, повідомили "Українські новини".

  Ініціювали повторну експертизу адвокати підозрюваного у цій справі охоронця Димінського Андрія Борща. Причиною для повторної перевірки стало оголошення результатів першої експертизи з боку керівництва МВС.

  Зазначимо, що в Міністерстві внутрішніх справ стверджували, що за кермом автомобіля був не Борщ, а Димінський. При цьому у відомства не надали захисникам документальних підтверджень.

  Згідно з ухвалою судді, залучені органами досудового розслідування експерти є упередженими. Тому суддя призначив комісійну судову молекулярно-генетичну експертизу, проведення якої доручили експертам комунальної установи "Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи".

  Експертиза виявить, кому належать біологічні зразки, знайдені на кермі автомобіля бізнесмена і чи можливе штучне нанесення їх на поверхні та у салоні автомобіля.

  Нагадаємо, 18 серпня автомобіль власника ФК "Карпати" та телеканалу "ZIK" став учасником аварії, в результаті якої загинула 31-річна жінка.

  Теги : дтп димінський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів