У Сімферополі примусово відключають зовнішню рекламу

  8 Сiчня, 2016 21:25
  Це робиться у ході щоденних рейдів щодо дотримання режиму енергозбереження службами так званої адміністрації міста.

  У рамках дотримання режиму енергозбереження окупаційна влада Сімферополя проводить роботи з примусового відключення зовнішньої реклами.

  Про це повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на так званого начальника департаменту адміністративно технічного контролю адміністрації Сімферополя Юрія Бравнікова.

  Він зазначив, що це робиться у ході щоденних рейдів щодо дотримання режиму енергозбереження службами так званої адміністрації Сімферополя.

  За словами Бравнікова, співробітники адміністрації також звертаються до керівництва різних підприємств з проханням зменшити енергоспоживання.

  Якщо ж торгова точка зачинена, але в ній працює зовнішня реклама, енергетики проводять роботи з примусового відключення таких об’єктів від енергопостачання.

  Нагадаємо, з 30 грудня 2015 року до Криму не надходить електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори в Херсонській області.

  Наразі ЛЕП відновлена, однак електроенергія у Крим не подається, оскільки закінчилася дія контракту з постачання електрики на півострів.

  Теги : Крим електроенергія Сімферополь енергозбереження
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів