У схемі захоплення фабрики "ЖЛ" задiянi високі чини поліції та криміналітет

  20 Сiчня, 2016 10:43
  Поліція охорони Житомира мимоволі стала пособником бандитів, які здійснили розбійний напад на Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ"
  Сергій Будник, начальник Департаменту поліції охорони
  Сергій Будник, начальник Департаменту поліції охорони

  Керівник Управління поліції охорони в Житомирській області Ігор Товкач перевищив свої службові обов’язки та, порушивши діюче законодавство, підписав договір на охорону з неіснуючим ЗАТ "Житомирські ласощі".  Зроблено це було попри відсутність у представника фіктивного підприємства Олександра Рогаля установчих документів ЗАТ – установчого договору та рішення зборів акціонерів про призначення директора. Хоча зазначених документів у ЗАТ "Житомирські ласощі" й бути не могло, адже навіть такої юридично-правової форми, як закрите акціонерне товариство (ЗАТ), в Україні вже не існує.

  Однак керівнику управління поліції варто було б поцікавитися об’єктом, який він силами свого відомства зобов’язується охороняти. А також тим фактом, що єдине призначення незаконно створеного ЗАТ "Житомирські ласощі" – юридичне обґрунтування розбійного нападу на ТДВ "ЖЛ". І саме ТДВ "ЖЛ" належить майно, договір на охорону якого Товкач підписав з юридичною особою, що не має до цієї власності жодного стосунку.

  Тож співробітники, яких Товкач прислав для охорони, фактично стали учасниками рейдерського захоплення. Спроба захопити кондитерську фабрику розпочалася ввечері 30 грудня, коли група невідомих осіб в кількості 350-400 чоловік, в масках, з палицями, ножами та травматичною зброєю проникла на підприємство.  

  Наразі територією фабрики "ЖЛ" розгулюють "тітушки". Опломбовані цехи незаконно відкриваються, майно розкрадається. Водночас працівники поліції охорони не допускають на фабрику її законних власників.

  Ледве вдалося потрапити на підприємство поліцейським оперативно-слідчої групи, яку викликав банк, що має у заставі частину обладнання фабрики. Оперативникам чинили спротив як поліція охорони, так і невідомі особи в цивільному.

  Серед цих останніх – кримінальний авторитет Саша Кот. Саме він керує "тітушками" та поліцією охорони і саме він виконує брудні замовлення для рейдерської групи депутата Сергія Пашинського та його партнера Сергія Тищенка. Зараз для них він захоплює кондитерську фабрику "ЖЛ", а також погрожує фізичною розправою законним власникам підприємства.

  Саша Кот вважається причетним до зникнення і можливого вбивства Олександра Петренка, юриста ТДВ "ЖЛ". Він неодноразово погрожував Петренку та вимагав певні документи підприємства. Після цього, 27 лютого 2015 року юрист безслідно зник. Поліція не може знайти його до сьогодні.

  Викрадення та вбивство Олександра Петренка було першим кроком у підготовці рейдерського захоплення кондитерської фабрики.

  Проте, хоча імена всіх фігурантів справи відомі, вирішенню конфлікту це не сприяє. Начальник Департаменту поліції охорони України Сергій Будник не може пояснити, чому його підлеглі працюють на бандитів та яким чином було підписано фіктивний договір на охорону з неіснуючим підприємством.

  Згідно з інформацією з неофіційних джерел, за допомогу рейдерам генералу Буднику обіцяно нову високу посаду.

  Слід зазначити, що за підписання фіктивного договору й інші протизаконні дії Сергію Буднику та його підлеглому Ігорю Товкачу загрожує 12 років ув’язнення.

  Теги : сергій пашинський сергій тищенко рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів