У Севастополі на параді прославляли козаків, які допомагали анексії Криму

  9 Травня, 2015 21:50
  Ведучий заходу подякував "козакам" та відзначив їх важливу роль у "приєднанні" Криму до Росії.
  Фото: "Крим. Реалії"

  В окупованому Росією Севастополі, крім військового параду, пройшов так званий "суспільно-політичний" парад воєнізованих організацій, під час якого прославляли "севастопольське козацтво" за анексію Криму.

  Про це повідомляє "Крим. Реалії", посилаючись на свого кореспондента.

  Як зазначається, "суспільно-політичний" парад почався відразу після параду військ Севастопольського гарнізону та ходи російських збройних сил.

  Ведучий заходу розповідав про події весни 2014 року, коли Росія анексувала Крим, та відзначив роль у цих подіях севастопольських козаків, які в той період активно патрулювали місто і взяли під контроль військові об’єкти Севастополя.

  Довідка. В кінці лютого - початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів. 16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу.

  Україна та світова спільнота не визнали дане голосування. Відтак, Крим Росія анексувала. Після цього США і Європейський союз ввели ряд економічних санкцій відносно Росії.

  Теги : Крим козаки парад севастополь анексія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів