У родича Дмитра Медведєва відібрали землю у Броварах

  21 Жовтня, 2015 15:18
  В справі замішані місцеві депутати, мер Броварів та посадовці Держземагентства.
  Дмитро Медведєв
  Фото з відкритих джерел
  Дмитро Медведєв

  Шевченківський районний суд Києва арештував 94,67 га землі поблизу столиці, яка опосередковано належить власнику супермаркетів електроніки "Ельдорадо" Віктору Поліщуку.

  Поліщук - чоловік племінниці дружини глави російського уряду Дмитра Медведєва.

  Про це повідомляє Радіо "Свобода".

  При цьому, колишньому заступнику начальника головного управління Держземагентства у Київській області Станіславу Губіну оголошено про підозру.

  За даними МВС України, Губін порушив вимоги одразу кількох статей Земельного кодексу, підписавши накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою цих ділянок.

  До цього вони були у користуванні ДП "Радіопередавальний центр". Ділянки розташовані в Броварах та, за даними реєстру речових прав на нерухоме майно, належать ТОВ "Компанія Інтер-профіт" і ТОВ "Компанія Інтер-Кастомс". 

  Причина, за якою був накладений арешт, невідома, оскільки рішення суду з цього приводу від 28 та 29 вересня, 6 жовтня не були опубліковані в реєстрі судових рішень.

  Щодо родича Медведєва, то його фірма "Техноенерготрейд" презентувала проект будівництва логістичного центру на цих ділянках.

  У 2013 році броварські депутати фактично подарували Поліщуку ці землі. Спочатку міськрада проголосувала за передачу ділянок в оренду 48 громадянам для сільського господарства. Потім усі вони в один день передали свої ділянки ТОВ "Компанія Інтер-профіт". Відразу після цього депутати з подачі мера Броварів Ігоря Саможка проголосували за те, щоб ці землі отримали новий статус – під промислову забудову.

  У 2014 році слідчі УМВС у Київській області почали розслідувати кримінальну справу про зловживання владою посадовими особами Броварського та обласного Держземагентства, що призвели до збитків у 116 млн 879 тисяч грн.

  Теги : арешт землі Дмитро Медведєв Ельдорадо Бровари
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів