У разі порушення перемир'я Україна поверне свої війська на Донбас

  11 Жовтня, 2015 18:31
  Спеціальний план дозволяє блискавично повернути військову техніку на позиції, якщо росіяни і їхні найманці вирішать порушити перемир'я.

  Україна готова невідкладно повернути на позиції військову техніку, яка була відведена від лінії розмежування на Донбасі, в тому випадку, якщо бойовики порушать перемир'я.

  Про це йдеться у зверненні Президента Петра Порошенка до українців.

  "Будьте впевнені, що ми нашу техніку та озброєння переміщаємо згідно зі спеціально продуманим планом. Цей план дозволяє блискавично повернути її на позиції, якщо росіяни і їхні найманці вирішать порушити перемир'я. Те, що ми вміємо оперативно реагувати на подібні виклики, ми вже демонстрували не раз", - зазначив Президент.

  Разом з тим Порошенко підкреслив, що встановлення на Донбасі стійкого режиму припинення вогню - це основний результат низки його останніх закордонних візитів і переговорів на високому рівні.

  Ще одним важливим підсумком останніх зустрічей Президент назвав перенесення бойовиками "виборів", які були заплановані на 18 жовтня і 1 листопада.

  За його словами, все це дозволить не тільки уникнути ескалації конфлікту, а й відкриє шлях до політико-дипломатичного врегулювання ситуації на Донбасі.

  Нагадаємо, Порошенко прогнозує спроби Росії послабити українську армію під час перемир'я.

  Теги : бойовики режим тиші
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів