У Раді розповіли, як буде проходити розмитнення авто на єврономерах

  8 Листопада, 2018 12:01
  Протягом перших 180 днів дії закону про зниження вартості розмитнення до власників машин на єврономерах не застосовуватимуться штрафні санкції.

  У разі прийняття Верховною Радою законопроектів з метою зниження ставки розмитнення на ввезення іноземних авто їх власники протягом перших 60 днів з моменту вступу в силу закону зможуть зареєструвати свої транспортні засоби зі знижкою 50%.

  Про це повідомила глава комітету Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, зазначивши, що протягом перших 180 днів дії закону до власників машин на єврономерах не застосовуватимуться штрафні санкції, передає УНІАН.

  Крім того, пропонується доручити Кабміну розробити протягом місяця порядок розмитнення автомобілів, оскільки зараз діє наказ, що регламентує порядок таких дій, але він не враховує вищевказані поправки.

  За словами Южаніної, цей пільговий період з коефіцієнтом 0,5 не може бути більше 60 днів, але і не менше 30 днів після розробки порядку. Водночас, ті власники, у кого документи не в повному порядку, зможуть пройти розмитнення протягом 30 днів після вступу в силу нового порядку, розробленого Кабінетом міністрів.

  "Громадянам буде надана можливість певний період застосовувати знижену в два рази ставку. По-друге, ми залишаємо без змін норму щодо скасування екологічних вимог при узятті автомобіля на облік в Україні", – пояснила глава комітету Ради.

  Нагадаємо, Южаніна запропонувала встановити терміни для пільгового розмитнення автомобілів, які були ввезені в Україну.

  Теги : Верховна Рада Ніна Южаніна єврономери
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів