У ПАРЄ заявляють про погіршення ситуації на Донбасі та в Криму

  22 Червня, 2015 16:57
  За словами глави організації, у ПАРЄ усвідомлюють роль Росії в цьому і мають намір розглянути питання про позбавлення повноважень її депутатів.

  Президент ПАРЄ Анн Брассер висловила серйозну занепокоєність гуманітарною ситуацією та дотриманням прав людини на окупованій території Донбасу, а також на території анексованого Росією Криму.

  Про це вона заявила під час брифінгу для журналістів у Страсбурзі.

  Вона зазначила, що, попри угоду про припинення вогню, воєнні дії на сході України розширюються, зростає кількість загиблих, а також внутрішньо переміщених осіб. До того ж багато випадків арештів, жорстокого поводження, катувань та залякування політичних опонентів самопроголошеної влади фіксується на території анексованого Криму.

  Крім того, Брассер зазначила, що в Асамблеї розуміють, якою є роль Росії в конфлікті на сході України, додавши, що у середу під час пленарного засідання розглядатиметься питання анулювання повноважень офіційної делегації Росії. Також вона згадала і про українських заручників, які перебувають у російських в’язницях, зокрема й про делегата ПАРЄ Надію Савченко.

  Теги : Крим Росія Донбас ПАРЄ права людини
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів