У Новоросії – новий куратор

  3 Листопада, 2015 10:10
  Він повинен буде переформатувати "проект" під "особливий статус" Донбасу.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Кремль змінив куратора проекту "Новоросія".

  Про це заявив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

  "На тлі "кадрової кризи" (а точніше – чисток) у ЛНР-ДНР, підтверджується інформація про відсторонення В. Суркова від кураторства "проекту Новоросія". Його наступник – заступник голови уряду РФ Д. Козак", - пише він.

  За словами Тимчука, зміна кремлівського куратора терористичних організацій на Донбасі дає ключ до розуміння перспектив "Новоросії" такими, як їх бачить Путін.

  Так, Тимчук зазначає, що Козак – птах дещо іншого польоту. Маючи за плечима службу в ГРУ, він перекувався в юристи, ставши довіреною особою Путіна, взявся за адміністративну реформу та реформу місцевого самоврядування в РФ. Він продемонстрував високу ефективність в ролі глави "особливої федеральної місії по Північному Кавказу", будучи одночасно представником президента РФ у Південному федеральному окрузі (2004-2007 рр.). Тоді пану Козаку, головним завданням якого була боротьба з будь-якими натяками на "тероризм і сепаратизм" в регіоні, вдалося вибудувати досить ефективну систему взаємодії між правоохоронцями та місцевою владою.

  Крім того, він стверджує, що Москва ставить завданням створити на окупованій території "повноцінне" квазідержавне формування, яке тісно "працювало" би з Москвою.

  Також Тимчук наголошує, що для України важлива не так зміна куратора "Новоросії" як така, а той факт що проект Путіним явно не закритий, а лише переформатується під "особливий статус "Донбасу".

  Теги : Путін сурков Дмитро Тимчук Інформаційний спротив Новоросія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів