У Москві обшукують Бібліотеку української літератури

  28 Жовтня, 2015 14:46
  Російська поліція підкинула націоналістичну літературу.
  Фото з відкритих джерел

  У Бібліотеці української літератури в Москві оперативники проводять обшуки, передають російські ЗМІ.

  Як повідомляється, оперативники вилучають із бібліотеки документи, електронні носії та деяку літературу. А все через інформацію, що в бібліотеці зберігаються примірники газети, де нібито перекручуються історичні факти.

  Водночас, як повідомив співробітник бібліотеки агентству "Уніан", поліція підкинула націоналістичну літературу.

  "Сьогодні повторюються події, які були в 2010 році. Абсолютно несподівано близько 10 співробітників поліції та ОМОН прибули до бібліотеки, вони підкидають якусь літературу, очевидно, націоналістичну", - розповідає співробітник.

  За його словами, на місце також викликані співробітники російських пропагандистських телеканалів. Він не виключає, що підкинули ті самі книжки, що й кілька років тому. Обшук триває.

  Нагадаємо, у 2010 році відділ боротьби з екстремізмом МВС Росії під час обшуку вилучив із Бібліотеки української літератури в Москві понад 50 книг для проведення "психолого-лінгвістичної експертизи".

  На той час посол України в РФ Володимир Єльченко повідомляв, що книги з бібліотеки були вилучені в рамках кримінальної справи за фактом розповсюдження екстремістської літератури.

  Бібліотека відновила свою роботу 12 січня 2011 року. Хоча через два дні відбувся третій обшук, під час якого було вилучено сервер, а співробітник міліції побив директора.
  Теги : обшук Бібліотека української літератури у Москві
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів