У Мінську обговорять звільнення полонених і допуск Червоного Хреста - Геращенко

  12 Сiчня, 2016 16:18
  На засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську одним з ключових питань буде проблема допуску представників МЧХ до ув'язнених на окупованих територіях.

  Питання допуску представників Міжнародного червоного хреста до ув'язнених на окупованих територіях буде одним з ключових на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську.

  Про це заявила представник України у гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко.

  "Питання допуску, як і звільнення полонених, буде ключовим на засіданні гуманітарної підгрупи у Мінську 13 січня. Пройдемося по кожному прізвищу, я все ж вірю, що питання має зрушитися з мертвої точки", - написала вона.

  Крім того, Геращенко наголосила, що протягом минулого року більше 100 місій МКЧХ, а також більше 25 місій ОБСЄ, структур ООН, організації "Лікарі без кордонів" та інших здійснили візити до українських пенітенціарних установ і змогли поспілкуватися із затриманими , "натомість на окупованих територіях жодного допуску до тюрем ані МКЧХ, ані інших організацій не було, хоч перед святами бойовики пообіцяли допустити принаймні Червоний Хрест до тюрем".

  Як відомо, вчора в Києві представник Росії у Тристоронній контактній групі із врегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов, якого в Україну доставив літак президента РФ, зустрівся з представником Києва у цій же групі Леонідом Кучмою.

  Теги : ООН ОБСЄ Червоний Хрест Тристороння контактна група Мінськ Ірина Геращенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів