У Миколаєві між мітингувальниками та міліцією сталася сутичка

  9 Травня, 2015 14:39
  Бійка сталася, бо учасники мітингу спробували прорвати міліцейський кордон, вирішивши, що їх не хочуть пропускати через огородження.

  У Миколаєві після урочистостей на честь 70-річчя з Дня Перемоги на головній площі Миколаєва комуністи, проросійські мешканці міста та учасники минулорічних сепаратистських мітингів пройшлися вул. Радянською до площі Леніна, викрикуючи "Спасибі дідові за перемогу!", "Слава Радянському союзу!", "Фашизм не пройде!" та ін.

  Про це повідомляє "Преступности.НЕТ".

  Дійшовши до огорожі вони наткнулися на правоохоронців та членів громадських формувань з охорони громадського порядку, де зав’язалася бійка. Причиною цьому стало те, що прохід громадян через огородження проходив досить повільно.

  Деякі учасники ходи вирішили, що їх не хочуть пропускати, і почали ломитися всім натовпом. У результаті правоохоронці змушені були стримувати натиск і, заспокоївши людей, провели їх на площу.

  Зрештою проросійськи налаштовані мешканці Миколаєва, комуністи і літні люди, які ненавидять чинну владу, провели на площі біля Меморіалу Героям-ольшанцям мітинг, на якому стали кричати гасла "Донбас, ми з тобою!", "Одесу не пробачимо" та інші.

  Потім одна з головних учасниць сепаратистських мітингів минулого року Світлана Сидорська разом зі спільниками принесла під Меморіал великий вінок з прапором Перемоги, написом "СССР" і цифрою 70. Вінок поставили під пам’ятник і продовжили кричати "Ура!", "Слава СССР" і гасла на підтримку Росії.

  Зазначається, що ветеранів Великої Вітчизняної війни з ними було дуже мало – більшість ветеранів були присутні на офіційних заходах і після урочистого параду-концерту вирушили до міської ради на обід.

  Крім того, у мікрорайоні Матвіївка перед початком ранкового мітингу та покладанням квітів меморіалу воїнам-визволителям невідомі пов’язали георгіївськими стрічками дерева в парку. Поки ці стрічки знімали, хтось вивісив російський прапор на будівлі бібліотеки.

  Теги : Миколаїв мітинг день перемоги сутички
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів