У Мелітополі демонтували відразу три пам’ятники Леніну

  5 Червня, 2015 16:04
  Монументи знесли за рішенням сесії міськради і перенесли на склад.

  Сьогодні, 5 червня, співробітники міських комунальних підприємств Мелітополя зняли з постаментів і відправили на склад три пам’ятники Леніну, повідомляє прес-служба Мелітопольської міськради.

  Скульптури радянської спадщини перенесли на склад, щоб вони не стали об’єктами "полювання" вандалів і не нагніталася соціальна напруженість довкола цієї теми. Там вони зберігатимуться доти, поки не визначать постійне місце їх перебування.

  Демонтаж та перевезення пам’ятників було здійснено вранці, щоб не заважати рухові транспорту, оскільки в роботах була задіяна великогабаритна спецтехніка.

  Пам’ятники вождю світового пролетаріату були демонтовані цивілізованим шляхом за рішенням сесії міськради відповідно до закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки".

  Нагадаємо, 17 квітня у Краматорську було демонтовано пам’ятник Леніну, встановлений у центрі міста, а за кілька днів у місті був знесений ще один пам’ятник. 3 червня в Слов’янську Донецької області "Правий сектор" демонтував головний пам’ятник Леніну.

  Теги : пам’ятник Ленін ленінопад мелітополь
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів