У Меджлісі заявили про зникнення трьох кримських татар

  29 Серпня, 2015 14:42
  В організації підозрюють, що зниклі, могли бути викрадені і незаконно утримуються в Сімферополі.

  Троє кримських татар зникли за минулих півтора тиждні в Сімферополі.

  Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник голови Меджлісу Наріман Джелалов.
  "У Криму знову зникають кримські татари. За останні півтора тижні в Сімферопольському районі пропало троє кримських татар ", - написав він.
  За словами Джежалова, 27 серпня зник 45-річний Мухтар Арісланов, що проживає в сімферопольському мікрорайні Фонтани. А сьогодні, 29 серпня стало відомо про зникнення двох молодих хлопців - 29-річного Селімова Мемета і 26-річного Ібрагімова Османа.
  "За наявною інформацією 21 серпня ввечері близько 21.00 Селімов Мемет, повідомивши батькам, відправився до свого знайомого Ібрагімова Османа. Через якийсь час батьки не змогли зв'язатися з ним по телефону, після телефон і зовсім був відключений. Як з'ясувалося пізніше, разом з ним зник і Осман", - повідомив замглави Меджлісу.
  Разом з тим, батьки Мемета повідомили про те, що він працював водієм у місцевій поліклініці, громадською діяльністю не займався, в криміналі не брав, постійно тримав зв'язок з рідними.
  За непідтвердженою інформацією батьків Селімов Мемет і Ібрагімов Осман могли бути викраденими і наразі утримуються невідомими особами в Сімферополі. Поліція вже зайнялася пошуком зниклих.

  В Крыму вновь исчезают крымские татары.За последние полторы недели в Симферопольском районе пропало трое крымских тата...

  Posted by Nariman Dzhelalov on 29 августа 2015 г.
  Теги : Крим кримські татари Меджліс
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів