У Львові з`явиться індустріальний парк

  17 Червня, 2015 11:04
  "Рясне-2" стане першим індустріальним парком в Україні.

  У Львові завершився інвестиційний конкурс з будівництва індустріального парку "Рясне-2", перемогу в якому отримало ТзОВ "СіТіПарк Львів", філія голландської компанії "СТР".

  Про це повідомляється на сайті Львівської міської ради.

  Компанія "СТР" є одним з найбільших забудовників і власників індустріальних парків, посідаючи 4 місце в Європі та перше – в Чехії. Львів співпрацює з "СТР" вже понад рік, тому жодних застережень щодо компанії не виникло.

  "СТР" має базу контактів, що охоплює понад 400 великих підприємств, які можна залучити до індустріального парку у Львові, серед яких Bosch, Siemens, LEGO та інші. Тому ми дуже зацікавлені, щоб така компанія зайнялась реалізацією нашого проекту," – зазначила Ольга Сивак, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій міської ради Львова.

  У будівництво буде вкладено майже 50 млн євро. Площа індустріального парку становитиме 100 тис. кв. м, на яких розмістяться 20-30 компаній. Здебільшого це будуть іноземні компанії, однак залучатимуться й місцеві.

  У Львівській міській раді сподіваються отримати понад 3 тис. нових робочих місць. Йдеться про роботу для львів’ян не лише в компаніях, що провадитимуть діяльність в індустріальному парку, але й задіяність у будівництві, обслуговуванні, приготуванні їжі, транспортуванні.

  Очікується, що реалізація проекту займе близько трьох років.

  Теги : львів андрій садовий Рясне-2
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів