У Львові презентовано онлайн-портал з е-урядування

  16 Червня, 2015 10:01
  Львів став першим містом в Україні, де адміністративні послуги відтепер доступні через Інтернет.

  Онлайн-портал "Особистий кабінет мешканця" було презентовано Львівською міською радою та її очільником Андрієм Садовим, повідомляється на сайті установи.

  Запроваджена технологія дозволяє спростити процедуру отримання довідок у державних структурах, оскільки уможливлює замовлення потрібного документу через мережу Інтернет. Замовнику залишається тільки забрати довідку у відповідному відомстві.

  "Це дасть швидкість, мінімізує корупцію і зменшить кількість людей, які задіяні у процесі", – переконаний у перевагах е-урядування міський голова Львова.

  Наразі на сайті доступні замовлення завірених копій ухвал міської ради та видача довідок про перебування на квартирному обліку. Окрім цього, можна замовити довідку про несудимість в МВС, а також довідку про доходи в ДФС. Однак у міській раді налаштовані на впровадження 100-відсоткового електронного урядування.

  Також на порталі функціонують електронні сервіси: електронне звернення, запис на прийом до посадовця, оплата комунальних послуг, перевірка стану виконання звернення, перевірка квартирної черги, подання показників лічильників, запис дитини в дошкільний навчальний заклад, запис на прийом в Центр надання адміністративних послуг тощо.

  До реалізації проекту було залучено естонську спеціалістку з ІТ-технологій Яніку Мерило, яку призначено радником мера Львова з новітніх технологій.

  Міською радою планується проведення просвітницької роботи серед мешканців міста, спрямованої на їх залучення до використання зазначеної послуги.

  Теги : львів андрій садовий е-урядування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів