У Львові представили електронно-медичну картку пацієнта

  14 Жовтня, 2015 14:16
  Львів – друге після Києва пілотне місто, де впроваджується е-медицина.

  У Львові сьогодні представили електронно-медичну картку пацієнта в рамках пілотного проекту впровадження системи електронної медицини. Її планують реалізувати до кінця року.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

  Як зазначається, Львів став другим після Києва пілотним містом, де у військово-медичному клінічному центрі Міноборони впроваджуватимуть систему е-медицини.

  За словами радника мера Львова Яніки Мерило, електронно-медична картка дозволить лікарям і медперсоналу у віддаленому доступі переглянути історію хвороби пацієнта, його діагнози та клінічні дослідження. Це, у свою чергу, дасть можливість швидше та якісніше надавати медичну допомогу, а значить – і ставити більш точний діагноз.

  Окрім того, за допомогою картки можна також замовити цифровий рецепт, отримати певні види довідок та записатися на прийом до лікаря. 

  Нагадаємо, у квітні цього року робоча група Міноборони разом із компанією "Eleks", "Ощадбанком" та волонтерами почала впроваджувати систему е-медицини, розпочинаючи з електронної картки пацієнта. У серпні вона стартувала у хірургічному блоці та приймальному відділенні Львівського військово-медичного клінічного центру МОУ та навчила перших лікарів користуватися системою. 

  Теги : львів львівські новини медицина е-медицина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів