У Львові близько 3 тис. осіб беруть участь у Параді вишиванок

  24 Серпня, 2015 13:23
  Перед початком Параду вишиванок всі його учасники спільно помолилися за Україну в церкві Різдва Пресвятої Богородиці.

  У Львові сьогодні з нагоди 24-ї річниці Незалежності України проходить Парад вишиванок, в якому беруть участь близько 3 тис. жителів міста.

  Як зазначив активіст громадської організації "Рідний Сихів”, яка виступила одним із ініціаторів проведення Параду вишиванок, Володимир Гой, вишиванкова хода проводиться з метою популяризації українського одягу та українських традицій в Україні.

  „Ми хочемо показати, що українська вишиванка із своєю загадковою символікою є не тільки старовинною, а й сучасною, що носити її модно. Також сьогодні львів‘яни та гості міста мають змогу поспілкуватися з учасниками Параду вишиванок і ознайомитися із символікою візерунків, із характерними для різних регіонів України типами візерунків вишиванки”, - зазначив Гой.

  Учасники Параду пройшли колоною від Скверу Гідності до площі перед кінотеатром ім. Довженка, де запустили у небо 50 жовтих і синіх небесних ліхтарів у формі Державного Прапора України.

  Крім того, сьогодні у Львові з нагоди свята в Академії сухопутних військ проходить День відкритих дверей – всім городянам і туристам демонструють навчально-матеріальну базу військового навчального закладу, зразки бронетанкової і стрілецької зброї.

  Також у виші виступають військовий оркестр академії та зразково-показовий військовий оркестр Сухопутних військ Республіки Польща.

  Крім того, сьогодні увечері музиканти цих колективів пройдуть святковою ходою центральною частиною Львова і виступлять біля театру опери та балету імені Соломії Крушельницької та на площі Ринок біля міської Ратуші.

  Нагадуємо, що вчора Парад вишиванок пройшов в Івано-Франківську

  Теги : львів День незалежності
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів